Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy youtube csatornánál az...

Egy youtube csatornánál az elején mi számít jó nézettségnek? Mennyi idő mire beindul? Ha fél év alatt nem megy, akkor érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan csatornát, ahol kemény négy videó volt, a legrégebbi néhány hónapos. Semmi egyedi vagy érdekes, sima vlog. Több ezer feliratkozó volt már.

Ezt csak azért írom, mert sokszor nem értem a siker titkát.

Nekem is van egy csatornám, ezért agyalok ezen.



2017. szept. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Függ a stílustól, a kreativitástól stb... Hány feliratkozód lett fél év alatt? Csak egy felé videót csinálsz? Milyeneket? Pl szerintem Minecraftba nem érdemes belekezdeni, mert a csapból is az folyik. És aki azt akár nézni, annak már megvan a kedvenc YouTubere. Esetleg érdemes más fajta videókat csinálni, ha nagyon nyögvenyelősen megy. Szinte semmi infóval ennyit tudtam segíteni, ha egyáltalán ez segítség. :D
2017. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy egy csatornán csak négy videót látsz, még nem biztos, hogy az a négy videó alapozta meg a nézettséget. könnyen lehet, hogy a többit törölték, mert épp profilváltás van, vagy bármi más oka van. persze az is lehet, hogy egy baromi nagy forgalmú FB oldalon, vagy pl. egy hírportálon linkelték a csatornát és emiatt lett nagy forgalma.


hogy mennyi idő, míg beindul egy csatorna és felfut a forgalma, az egy csomó körülménytől függ. ahogy már írták, milyen témákat, hogyan dolgozol fel, hgyan marketingeled, mennyire akarják megosztani az emberek, stb.


hogy mi számít jónak, azt meg a céljaidnak kell meghatároznia. ha csak szórakozttod magad, akkor nem a nézettségnek kell számítania, hanem annak, hogy elégedett legyél azzal, amit csinálsz. persze nem árt, ha legalább a barátaid közt akadnak néhányan, akiket érdekel. mégjobb, ha ők meg is osztják másokkal. nagyon sok emberhez eljuttatni a tartalmadat már sokkal bonyolultabb dolog. ehhez már sokkal több dolog kell - pl. ismerni a YouTube működését, hogy milyen témákra keresnek az emberek és azt úgy feltüntetni a leírásban, hogy meg is találják a videódat.

2017. okt. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az h van egy csatornád és azon van valamilyen tartalom, olyan, mintha van egy könyved a könyvesboltban. attól még senki nem fogja megvenni, hogy ott van. valahogyan fel kell kelteni az érdeklődést, hogy a könyvesboltba betérők meg is akarják venni a könyved. különben csak ott van és senki nem foglalkozik vele...
2017. okt. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!