Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni sakkozni?

Hogy tudnék megtanulni sakkozni?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá társaságom, online felületek érdekelnének. Teljesen kezdő vagyok, csak az alap lépéseket ismerem.
2017. szept. 25. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Gyakorlás gyakorlás gyakorlás.Egy bizonyos szintig egy retardált is eljut ha napi 12 órát játszika mobilján. nagyon sok applikáció és weboldal van. Ha már benne van egy 100-150 órád javaslom kezdj el ezzel kapcsolatos könyveket megoldani.De ha csak az a cél ,hogy a társaságodban a legjobb legyen gép ellen játszáll sokat ott lehet nehézséget állitani és gyakorolj
2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdetnek tölts le, vagy keress olyan online játékot ahol gép ellen kell játszani, és gyakorolj sokat egyre nehezebb szinteken!

Azért nem jó neten emberek ellen játszani kezdőként, mert előfordulhat, hogy haladók vagy profik játszanak kezdők ellen.

2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kb 4 órája tolom második legkevésbé retardáltabb fokozatú gép ellen, és még egyszer sem nyertem :( hagyjam a francba, vagy ez normális?
2017. szept. 25. 20:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk már valami kezd összeállni, pl az előbb bejuttattam egy gyalogot az ellenfél térfelére, és átalakult másik bábuvá, ez tetszett :D Már ha érthető, nem vágom a szakszavakat :D szóval élvezetes meg minden de elég nehéz játéknak tűnik. Ha lúzer leszek benne életem végéig, akkor nem fogom erőltetni.
2017. szept. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!