Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett botrányosa...

Csak szerintem lett botrányosan rossz a Rádiókabaré? 2014 volt az utolsó jó év a műsor számára (szerintem), utána nekem megszűnt létezni ez a műsor. Szinte mindegyik részben Fábry és Jolika van!

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 01:59
 1/7 TR75 ***** válasza:
Hallgathatatlan. Fábry régóta nem vicces, Bach Szilvia Jolikája egyszerűen igénytelen szutyok, a legtöbb sztendapos tehetségtelen kókler, a jelenetek túlnyomó többsége még csak mosolyt sem vált ki belőlem.
2017. szept. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek veled. Fábry sosem volt vicces (szerintem), Jolika szintúgy, a stand-uposok között vannak jók, de inkább maradok a Showder Klubnál, a jelenetek pedig unalmas, egyáltalán nem vicces és máshonnan ellopott sz.rságok.
2017. szept. 29. 13:55
 3/7 anonim válasza:
Én szombat esténként 11 óra után fekszek le, hogy hallgassam a kabarét, max. 10 perc múlva alszok.
2018. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebben azért jó volt a rádiókabaré.
2018. febr. 24. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Sinkó Petinek sosem kellett volna elhagynia a Rádiókabarét, akkor nem tartana ott, ahol. Mára már odáig jutottam, hogy csak a szilveszteri RK-kat hallgatom, meg a régi adásokat.


Az újak valóban szörnyűek. Én is 2014-et tenném meg az utolsó jó évnek (bár már a 2014-es szezonban is voltak unalmas/gyenge adások), de a 2015 utáni kabarék az unalom tetőpontja. Fábry és Jolika pedig igazán elhúzhatna már a 3,14csába, komolyan, senki nem szereti őket, de a rádió mégis erőlteti őket, franc sem tudja miért.

2019. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy még jobb: el kéne kaszálni. Jó hosszú pályafutást élt meg, sokáig jó is volt, de ma már tényleg hallgathatatlan. Kerekítsenek neki egy jó kis befejező epizódot, a legjobb stand-uposokkal és a régi klasszikusokkal egyaránt. Legyen olyan 2-3 órás, mint a szilveszteri RK, aztán hagyják abba. Tudni kéne, hogy a csúcson kell befejezni.
2019. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg borzalmas már a rádiókabaré. Unalmas, erőltetett, béna. Ahogy az előző válaszoló írta, akkor laposodott el az egész, amikor Sinkó Péter nyugdíjba vonult. A Sinkó utáni részekre a szarnál nem tudok jobb szót mondani. Mert az. Na jó, kicsit másképp: trágya, ürülék. Érdemes egyébként megnézni a Youtube-os kommenteket az új részeknél. A Kossuth Rádió is vethetne rájuk egy pillantást, de hát mit foglalkoznak ők ilyenekkel... Amíg hallgatja valaki ezt a kiégett "műsort", addig a rádió még fogja húzni. Sőt, valószínűleg az idők végezetéig menni fog. Pedig szerintem el kéne már kaszálni. Szégyen, hogy ők sem tudták megjegyezni, hogy a csúcson kell abbahagyni. És kár, hogy ilyen rossz lett a kabaré, mert régen nagyon szerettem.
2019. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!