Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » One Direction fanfiction?

One Direction fanfiction?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam egy fanficet, ami arról szólt, hogy a fiúkat külön-külön helyekre viszik, hogy kicsit kikapcsoljanak és Zayn egy farmra kerül, ahol a főszereplő lánynak van egy lova. Úgy emlékszem, hogy a címe valamilyen "Summer" volt és a borítókép sárga volt, a főszereplő lány képével. (Azt hiszem ez a kép volt az: [link]


Már nem emlékszem mi volt a címe és nem találom neten, pedig szeretném elolvasni még egyszer. :/


Plusz ha van még olyan fanfic, ami jól meg van fogalmazva és hosszú akkor azokat is szívesen fogadom, szeretem az ilyen kitalált sztorikat. :D

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. okt. 1. 21:46
 1/4 Aurore válasza:
Instagrammon keresgélj szorikat,ott rengeteg van
2017. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy Instagrammon is vannak ilyen történetek de majd megnézem, köszi a választ! :D


Azért még jöhetnek válaszok! :)

2017. okt. 2. 15:55
 3/4 anonim válasza:
Erre en is kivancsi lennek, szóval ha meglett azóta meg tudod irni?
2017. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam meg, lehet, hogy a blog szerkesztője törölte az oldalt. :(
2017. dec. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!