Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne velem valaki szives...

Szemétégető kérdése:

Lenne velem valaki szives lenni felvenni a kapcsolatot photoshoppos üggyel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
az a baj hogy van egy videó ami külföldi és tényleg nagyon jo és leakarom utánozni megvan a photoshop de nem tudom hogyan kel...elkezdtem de csak a felénél járok és ugy érzem hogy soha nem fogom megérteni...valaki segítsen... https://www.youtube.com/watch?v=2ldBZMbK-k0

2017. okt. 31. 03:27
 1/2 anonim válasza:
senki ismeretlen nem fog a szíve jóságából megtanítani photoshop illusztrációra így általánosságban, minden lépést leírva nullától. a videó nagyon részletes, tehát nem tudom mi lehet a probléma, de ha van konkrét kérdésed, akkor írd azt, arra nagyobb eséllyel fog valaki válaszolni. pl. "X időkódnál Y kattintás nem világos, valaki el tudná magyarázni, hogy itt mit csinál?" vagy "X időkódnál nem értem, ez a billentyűkombináció mit csinál" stb.
2017. okt. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem egyszerübb lenne ha valaki segítene nem pedig azt irom hogy x időnél mit csinál,mert lehet hogy nem ott rontottam el hanem pl ahol elkezdtem rosszul nyomtam pl nem alt+entert kellet volna nyomni hanem deletet de a másik bajom az hogy beragad a billenytüzetem ezért most nem tudom hogy lenyomta vagy nem
2017. okt. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!