Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnöm...

Mit tegyek ha a barátnöm elakar menni a meleg batátjával annak a palijával és velem egy melegbárba budapestre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretné ha jobban megismerném a báttyát és mindenféleképpen elakar menni velük egy melegbárba mert ök csak oda járnak. na szoval én pedig probáltam viszautasitani stb de nem tudok rá hatni szóval mit tegyek? egyébként 2éve vagyunk együtt és komoly kapcsolat szoval ezért is nemszeretném ha azthinné ,hogy nemakarok joban lenni a testvérével.

2017. nov. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Két lehetőséged van:

1. Elmész, iszogatsz egy kicsit, megismered a bátyját, majd hazamentek.

2. Megmondod a nődnek, hogy számodra ez kellemetlen és tartsa tiszteletben. Ha tényleg komoly a kapcsolat, akkor megteszi. Egyszer minden kiderül..


Amúgy nem nagy kaland. Kikezdeni úgysem fognak veled, mivel látják, hogy nővel vagy. Egyébként sem rossz emberek a melegek. :)

2017. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. A barátnődnem fontos, egy estét meg kibírsz. Amúgy nem rosszak a melegbárok Pesten, még az is lehet, hogy jól fogjátok magatokat érezni.
2017. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mentek a "zöld kacsók", okés válaszokat kaptál.

Mégis mi bajod lehetne? Ha komoly kapcsolat, a lejobb hely, hoy megismerd a testvérét! Szerintem.

2017. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat végülis az lett ,hogy nem megyek mivel nagyban ütközik az elveimmel és nem is maguk a melegek mert nincs velük problémám . Hanem hogy kikerül akár egy kép vagy video stb rolam miközben eze na helyen tartozkodom hááát.. még a gondolattól is ockodom. ui.(ismerem a báttyát nem megismerkedni mennénk hanem jobban megismerni egymást stb stb..)
2017. nov. 14. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Ki rakná ki a képet, mert gondolom a tesódék nem. Vagy azt gondolod, hogy a melegbárakban a pultos azonnal postolja a hetero emberekről a képeket facebookra? (rosszul hiszed) A nincs bajom a melegekkel de ne lássanak egy légtérben velük hozzáállással sem jut előre a világ.
2017. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mantis religiosa ***** válasza:
Ha szeretnék valakit jobban megismerni, olyan helyszint/eseményt választanék, ahol egyik fél sem érzi magát feszélyezve. Ha már a tolerancia a fő elvárás, akkor az működjön mindkét irányba. Amúgy is, az olyen erőltetett összabarátkoztatások, általában nem szoktak jól végződni.
2021. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!