Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Digitális fényképezőm van Egy...

Digitális fényképezőm van Egy hete nem tudom bekapcsolni. Az elem új benne, de nem reagál rá. Igaz nem mai kiadás de nagyon megkedveltem. Lehet e javíttatni és érdemes e? Mennyi összeg lehet a javítás? Típusa HP720

Figyelt kérdés

#digitális #fényképezőgép #javítás költség
2017. dec. 3. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáld meg bevinni egy fényképezőgép boltba, hogy próbálják ki másik elemmel, akkuval, hátha tudnak rá megoldást.


ha nem sikerül elem cserével, vagy máshogy megoldani, akkor mindenképp érdemes bevinni a márkaszervizbe, hogy megnézzék, mi baja lehet, de szerintem javítani nem fogják csak cserélni (ha még garanciális, akkor ingyen, ha már nincs rá garancia, akkor pénzért). hogy a javítás mennyibe kerül, az a hiba természetétől függ. lehet, hogy valami tök banális dolog okozza, akkor akár komoly javításra sem szorul és ingyen megcsinálják. ha viszont komolyabb gond van vele, akkor az sem kizárt, hogy nem tudják javítani, mert úgy emlékszem, ez már elég régi modell, nem biztos, hogy még gyártanak hozzá alkatrészt. az ilyen egyszerű, olcsóbb gépeket általában modulokban lehet javítani, néhány alkatrész egyben egységáron cserélhető, vagy egy általánydíj ellenében cserélik az egészet, mert a javítással töltött idő és a szerelő munkadíja többe kerülne, mint amennyit az egész gép ér.

2017. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. Ezt megpróbálom, mert nagyon hozzám nőt a gép.
2017. dec. 5. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!