Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó 1 vagy 2 napos...

Tudtok jó 1 vagy 2 napos programokat írni?

Figyelt kérdés
sziasztok , osszejövünk par baratommal , es szeretnenk valami tenyleg érdekeset csinalni ami leköt minimum 1 napra , ( nagyon ritkan latjuk egymast ) , budapesttol 1 ora kocsizas a max amit bevallalunk , es tenyleg johet barmi! elore is koszi!

2018. jan. 3. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressetek kirándulóhelyeket, menjetek a városba pl parkba, kajáldába üljetek be, sétáljatok. Én ezeket szoktam csinalni.
2018. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg amit az első írt, azon kívül t!rsas játékok... pl aktiviti, vagy ki kivel mikor mit hol mitcsinál... stb
2018. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen időben nekem nincs kedvem kirándulni, túl nagy a sár.

Társas játék, szabadulós szoba, kiállítás, közös főzés/sütés (hambi pl), elmúlt nyarak fotóin keresztül elmesélni, mi volt velünk (persze, amit még nem láttak), egy jó biliárdozas, teke, csocsó, teremfoci, házi darts bajnokság. Borkostolást is vezettünk, de ahhoz jó, ha van hozzáértő, hogy kulturálisan rúgtunk be és vezettük lapon a pontozás. Közös koncert, retro party, ahol felszabadult a hangulat.

Közös érdeklődési körnek időt szentelni.

2018. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!