Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ajánlani programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani programokat (nem PC-re, nagyon vicces. ) randizásra (egész napos lenne a dolog)?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen mindkettőnknek mindegy hova megyünk. A mozi kizárva, estére találtam egy jó kis nárt, de több ötletem nincs.

Bár oldala:

[link]



2013. máj. 2. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én voltam már belga sörözőben (nem ebben) és marha jó sörök vannak főleg a fehér sörök.
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Belga söröző jó választás, mi jártunk már ott párszor, de kiállhattok az esőbe táncolni, az is mókás.
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Akkor jó, még nem voltam a bárba.

De könyörgök a programakáatokért.

2013. máj. 2. 22:32
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

Én a simsbe most azt csináltam, hogy van egy zöldes bőrű őszes hajú csaj akinek totál betegen néznek ki a szemei, és az egész olyan "tönkretett ember" hatását kelti. És egy másikat, aki jól néz ki, halványszőke kicsit flegma arccal, ja és ő szürkés bőrű.

És összeköltöztettem őket, és a szőke csaj aki rettentő gonosz és őrült megkeseríti a másikat, ketrecben tartja, verekszenek meg ilyenek, az meg mivel túl érzelmes és + gyáva is ezért totális paranoiában él és csomót bőg.

2013. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elöző, ennek semmi köze a kérdéshez.
2013. máj. 2. 22:47
 6/21 anonim ***** válasza:
az állatkertet szeretik a lányok, és azzal telik az idő is. :)
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Asszem pl Tony Hawk van xbox-ra is. >:DDD
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#4: Gratulálok, így kell élni az életet.
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tony Hawk az a gördeszkás fazon?
2013. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én a Sims-et terápiának használom.
2013. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!