Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma tervezek elmenni szórakozni...

Ma tervezek elmenni szórakozni például buliba, vagy valahova. Hova tudok elmenni, ahol tutira találok valakit egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Nos, nem én vagyok a legnagyobb csajozó gép, sőt, szerintem elég ronda vagyok, így hosszútávú kapcsolatban nem is reménykedem, de jó lenne, ha 21 évesen nem lennék szűz...

így szeretnék tanácsot kérni, hogy hova menjek, hol ismerkedjek, milyen helyeken, ahol esetleg ez összejöhet?

Félénk már nem vagyok, humorom is van. Csak ennyi idősen már mindenki szexelt, és nekem ez nehezebben megy, ez az ismerkedés, holott én is szeretnék már, csak ez van a fejemben "nekem nem lehet, mert ronda vagyok, a másik jobban kellene"...


Egyáltalán ez egy alkalommal már összejöhet?


Azt nem kérem tanácsnak, hogy fizetőshöz menjek köszönöm, de normális tanácsokat elfogadok.



2018. jan. 12. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális helyen, de máshol sem fektetsz meg azonnal egy csajt. Legalábbis az alapján amit írtál magadról.
2018. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!