Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Molnár Krisztián ma éjjel...

Molnár Krisztián ma éjjel megkeresett kb.400-500 ezer forintot bulizással és piálással?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ezzel a mai estével a legjobban kereső youtuberek közé került?

2018. jan. 14. 04:17
 1/5 anonim válasza:
Ennyire jól ment a live? :O
2018. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Pfff baz*meg. Az aztán nem semmi összeg!

De ha azt hiszed , hogy nem tett érte semmit,nincs igazad,habár egy picit fájó pont,hogy pont erre igény van.(Valamennyire követem a Krisztián munkásságát

Montázs videókat szoktam róla nézni).

Azt azért tudni kell,hogy keményen megvan a hátránya annak amit csinál.Én személy szerint nem mernék kiállni a kamera elé, és még hangot sem adok a videóimhoz (mert én magam is videózom,animációs paródiákat készítek),de ő ezt megteszi, egy szál gatyában táncol élő adásban...

És kemény kritikák illethetik őt, habár 1-2 éve már elfogadták a jelenlétét, előtte pedig hetente tiltotta a kommentszekciót a hozzászólások végett.Nekem személy szerint elég nagy szégyenérzetem lenne ha ki kellene menni az utcára ilyen videós háttérrel , mint ami neki van.

2018. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam,még smárolt is vele a csaj 200K-ért
2018. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de ki a tököm az a Molnár Krisztián?
2018. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy gazdag illető fizetett neki néha hogy égesse be magát, de elmondom ez kb egyszeri eset volt, azóta sem kapott ekkora összegeket egy liveért cserébe sem, sőt sokszor elcsalták valami közönségtalálkozóra hogy azért kap majd valami támogatást és a nagy nullát kapta érte. Igazából egyszer megkeresett ennyi pénzt egy gazdag jót szórakozott rajta akinek ez a pénz felesleges volt, ő dolga de mindegy és le is állt ezzel. Azóta sem keres ezeken, maximum pár ezret ha kap videókért az meg semmire nem elég neki.
2019. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!