Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Állandóan elkések az iskolából...

Állandóan elkések az iskolából? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom hogy az egyszeru valasz az lenne, hogy ne kessek de egyszeruen reggelente nem akarnak osszejonni a dolgok. Nem akarom, hogy komolyabbra forduljanak a dolgok mert mar 3 igazolatlanom van. Hogyan tudnam redukalni a keseseim szamat? Van kozuletek aki a multban sokat kesett es mara mar megvaltozott? Ti hogyan csinaltatok?

2018. jan. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem korábban felkelni (ehhez este korábban feküdni), több ébresztőt állítottam Segít a nagyobb szervezettség : ruha kikészítése előző este, táska összepakolása előző este és egy eggyel korábbi buszt céloztam be, így ha azt lekéstem is egyszer-kétszer, a következő még mindig időben bevitt a suliba.

Extrém esetben még a reggelit, vagy tízórait is meg lehet csinálni este, hogy azzal se menjen az idő.


Nem tudom, egyáltalán elalvásos problémád van-e, de én ezeket tudom tanácsolni.

2018. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért késel el? Elalszol és lekésed a buszt/vonatot? Vagy csak rosszul osztod be az idődet reggel?


Előbbire nyílván az lenne az ésszerű válasz, hogy feküdj le hamarabb, de ezt nem fogom tanácsolni, mert ha te is olyan éjjeli bagoly vagy mint én akkor tudom, hogy úgyse tudsz elaludni, hiába fekszel le.

Nekem a keléssel volt gondom mindig, ezt úgy oldottam meg, hogy reggelre 3x állítottam be az ébresztőmet, 1. a normális időpont, 2. kicsit később ha visszaaludnék, és még egy 3. ha nagyon sz*r reggel lenne :D (a 3. úgy van hogy még épp időben legyek :D) + vedd fel maxra telód fényerejét, az is segíthet, na meg vmi vűltozatos ébresztő se hátrány amire felkelsz(nem felijedsz)


Ha az idővel van baj, akkor próbálj meg csinálni vmi reggeli napirendet, és követsd percre pontosan.

2018. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
erre komolyan kérdést kell kiírni? kelj fel korábban, készítsd ki előző este a ruháidat, csináld meg a kajádat, menj ki a korábbi buszhoz/vonathoz/villamoshoz/trolihoz. nem kell ehhez zseninek lenni
2018. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Annyi a titka, hogy időben el kell indulni. :)
2018. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat:)
2018. jan. 26. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
update: szeptember ota nem kesek:D
2019. jan. 13. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha te is a 60-ik éved felé közeledsz, akkor nem fogsz elaludni (egyáltalán nem) Sajos ez így van, volt és lesz is :-(

Sulis koromban szinte minden reggel elkéstem, késöbb az elsö munkahelyemröl is... :-( Rettenetesen szégyelltem magamat. Kértem segítséget: volt, aki minden nap idöben felkeltett.

2022. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!