Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy pár évvel...

Hogy lehet az, hogy pár évvel ezelőtt simán ment az írás, most meg kínlódok vele?

Figyelt kérdés

Picit kifejteném, hogy mire is gondolok.

Tehát, írni pár évvel ezelőtt kezdtem el, s bár az első próbálkozásaim nem voltak épp a legjobbak, egy kis idő múlva fejlődtem. Sokkal gördülékenyebben írtam, olvasóim is akadtak. Látva ezt a számomra hatalmas fejlődést, eldöntöttem, hogy komolyabban foglalkozok vele. Rengeteget olvastam és írtam, és most eljutottam oda, hogy bár választékosabban fogalmazok, minden olyan lapos, unalmas. Már azt sem tudom, mit csinálhatnék.

Valami tippet tudnátok ajánlani? Vagy esetleg valaki meg tudná mondani, hogy mitől keletkezett ez? Szeretnék változtatni rajta, mert nagyon szeretek írni, már az életem részévé vált.



2018. jan. 30. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. 2 éve egy sort sem irtam a regényemhez. Pedig van hogy vele álmodok. Valahogy nem tudok nekiülni és folytatni. :(
2018. jan. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam is úgy van, hogy van egy csomó ötletem, s akkor nekivágok, hogy ebből biztos lesz valami. Aztán mikor írásra kerül sor, minden unalmassá válik, és egyszerűen semmi sem úgy sül ki, ahogy szeretném.
2018. jan. 31. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én el se kezdem, az a baj
2018. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!