Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik oldalon...

Szerintetek melyik oldalon érdemes blogot kezdenem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje tervezgetem, hogy nekiállok blog írásnak, főleg hogy végre vettem a bátorságot, hogy Wattpadra is feltöltsek valamit. Persze találtam is pár oldalt ahol ennek neki kezdhetnék, de mivel nem nagyon csináltam még effélét, szeretném pár ember véleményét kikérni a témában.

Mindenképpen olyan blogot szeretnék ahova a különféle írásaimat (nagy valószínűséggel angolul) feltenném, esetleg kisebb bejegyzéseket írogatnék ki.

Ha lehetne légyszíves olyan oldalakat írjatok, amik ingyenesek és külföldi közönség számára is imponálnak.

(angol tudásom egész jó, szóval az sem baj, ha az oldal használata kis gyakorlást igényel)

Válaszokat előre is köszönöm! :D



2017. dec. 4. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha történetek akarsz feltenni, akkor esetleg az archiveofourown.org - ez technikailag egy fanfictionöknek szánt oldal, de van saját történetes szekciója is. Viszont a "kis bejegyzések" dologra ez nem jó.
2017. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PeterN1971 válasza:

Bár sok ingyenes módja van a blogírásnak, ezeket egyáltalán nem javaslom. Ha komolyan akarod csinálni, vegyél saját domaint és tárhelyez, ennek az éves költsége kevesebb, mint 10 ezer forint. Ilymódon a Google is kedvezőbben kezeli a blogodat.


Angol nyelvterületen hatalmas a verseny, ezt kérlek vedd figyelembe. Én is angolul kezdtem, majd áttértem magyarra.

2018. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!