Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlotok?

Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi ki milyen dolgokat ajánl arra ,hogy még jobban elfoglaljam magam. Sajnos állandóan rossz dolgokra gondolok mert belemerülök a gondolataimba. Tanulok,edzek,dolgozom,párommal is vagyok,tehát ezek valamennyire lefoglalnak ,de gondoltam kérdezek pár szabadidős tevékenységet ami lefoglalja az agyamat. Persze ilyenekre gondolok ki milyen filmet/könyvet mondana ,esetleg nyelvtanulás,írás,bármi .. :) Mindenkinek köszönöm előre is kedves válaszát. üdv 20/L

2018. jan. 31. 21:45
 1/3 anonim válasza:
Olvasás. Nagyon el tudja terelni az ember figyelmét, és ha jó könyvet választasz teljesen le is tud kötni. Milyen témájú könyvekre lennél nyitott?
2018. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm történelmi mindenképp,életrajzi is.Tudományos témák is tetszenek.
2018. febr. 1. 22:00
 3/3 anonim válasza:

Én ezekben a kategóriákban sajnos nem nagyon tudok ajánlani de ha más témájúakban is elgondolkodnál itt van néhány oldal ahol tudsz válogatni:


[link]

[link]


ami megragad olvasd el! :)

2018. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!