Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó koncert történetet tudtok...

Jó koncert történetet tudtok mondani? (Lent van az enyém)

Figyelt kérdés
Velem az volt Selfish Murphyn, hogy én kezdtem el tapsolni először a levegőben és a többiek is elkezdtek tapsolni :D legalábbis ezt mondta a rokonom.

2018. febr. 11. 12:08
 1/2 Verahanga ***** válasza:
Ezt nem feltétlen mondanám jó élménynek, de van egy kevés jó része is: Kb 5 éves voltam és apa elvitt a kedvenc együttesünk koncerzjére. Nem több száz-ezres nézőközönségre kell gondolni, sokat mondok, ha azt mondom 40 en voltunk. Én előre mentem, hogy jobban lássak. Szinte az összes számukat ismerem, de aztán pont egy olyat játszottak amit nem ismerek, és az énekes odatartotta elém a mikrofont. Nagyon örültem, hogy észrevett, de amiatt meg olyan szomorú voltam, hogy nem tudtam a szöveget. Valamiért úgy éreztem, hogy csalódást okoztam neki.
2018. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mi lett néhány mp később? Énekes mit mondott? Többiek?
2018. febr. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!