Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 17 eves vagyok es elszeretnek...

17 eves vagyok es elszeretnek valahova menni bulizni pecsen?

Figyelt kérdés
Viszont olyan helyre akarok ami nem olyen 22-00 korul nyit hanem elotte es be is engednek, van ilyen hely? *nem lereszegedni akarok csak kivancsi vagyok milyen egy ilyen esti buli*

2018. febr. 14. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Győrben 14 eves (de 12-13evesek is) lanyokat is beengednek (Neo,Lapos,Mundo stb) ,ha epp valami esemeny van ingyen is (tekintettel arra,hogy lanyok:D).

Gondolom Pecsett sem mas a helyzet.

Viszont a legtobb hely 10korul nyit ,vagy ha korabban is akkor sincs hangulat 10-11ig...

2018. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudok olyan helyről Pécsen, ahol este 10 előtt kezdődne a buli. Sőt, ha kíváncsi vagy, hogy milyen egy esti buli, akkor ha 10-kor is mész be, nem fogsz belőle igazán sokat látni, mert az emberek, éjfél körül kezdenek el úgy igazán jönni, sőt van, hogy még később.

Egyébként Sörházba, Club Fashionbe, Studioba biztos beengednek, mivel ott csak 16 a korhatár, ha jól tudom.

Trafikba, Estbe a korhatár 18, de Estbe jó esélyed van bejutni 17 évesen is.

2018. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!