Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem irritál Karin Dragos?

Csak engem irritál Karin Dragos?

Figyelt kérdés
Annyira fel van kapva. Komolyan ez kell a mai tiniknek ? Mindig ugyan azok a tömegvideói vannak, tartalom egyenlő a nullával, szókincse se túl bő a korához képest. Meg azt nem értem, hogy egy városi sétához minek 6 kg vakolat rá? Ennyire komoly önértékelési gondjai vannak ???

2018. febr. 17. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs ki ez, és mivel nem érdekel nem foglalkozok vele. Fogadd meg te is ezt a tanácsot. Amíg róla irkálsz ki kérdést és vele foglalkozol addig jó hogy irritálni fog, mert aktívan rá figyelsz. Szard le inkább.
2018. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Elég mű a csaj. Szerintem csak annyira van felkapva, mint más videósok. Ha megnézed, a feliratkozók számához képest egy-egy videóját nála sem nézik sokan. A témái meg olyanok, mint a többinek. Kevés olyan videós van, aki mer/tud egyedibb lenni... Engem a "drágáimmal" akaszt ki. :D
2018. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!