Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem irritál ennyire...

Csak engem irritál ennyire Móni szépségvilága youtubeon?

Figyelt kérdés

Régen szerettem, de ma már minden videója azzal kezdődik, hogy miért ne fikázzák, neki senki ne mondjon meg semmit és erről szól a videó fele, pedig csak simán figyelmen kívül is hagyhatná, tilthatná a neki nem tetsző kommentelőket, de inkább vergődik.

Most ennél a "vega leszek" dolognál is nyihog, hogy ő a vega életmódot akarja kipróbálni, de eszik halat és húsos ételekből kiturkálja a húst. Nagy vegaság...

Ha pedig valaki szóvá meri tenni neki, akkor ugye senki ne mondja meg, hogy ő milyen szabályok szerint étkezzen...de akkor ne hívja vegának.

Csak szerintem vicces?


2017. márc. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha irrital akkor minek nezed?:DD
2017. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert egy mazochista kötsög vagyok. :D
2017. márc. 6. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lőtéri kutyát nem érdekli...! Ráadásul nem is szép!
2017. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sok embert irritál:D o véleménye szent, de ha mas megmondja normálisan hogy mit gondol akkor egybol megy a duma :DD
2017. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hülye hajjal, meg túlsúllyal aztán nagyon szépség :DDDDDDDDDDDD
2017. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!