Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A vízipipától lehetek rosszul?

A vízipipától lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
A rosszullét alatt hányást,szédülést,fejfájást értek
2008. okt. 27. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én még nem voltam tőle rosszul, max köhögtem amikor kapart.
2008. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, szerintem nagyban függ attól, mi volt benne!:)
2008. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hintalow ***** válasza:
Valamint attól, hogy dohányzol -e vagy sem. Ha dohányzol, akkor szinte kizárt, ha nem dohányzol, akkor nagyobb az esélye, nem szabad túl nagyokat szívni, és letüdőzni, bár ha nem dohányzol, akkor azt nem is tudod, jó eséllyel véghezvinni...
2008. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallotam hogy a vizipiát egyből tüdőre szívod azért tudsz sokat szívni.
2008. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

igy van, egyből tüdőre kell szivni. ha nagyon sokat szivsz (folyamatosan) előfordulhat hogy elszédülsz. a hányás inkább akkor valószinű ha már ittál is vagy mondjuk valami nagyon émejitő izesitésű dohány van benne. pl a rózsa illatúnak egy idő után rosszul vagyok a szagától..

ha nem helyben hanem mondjuk csak másnap lettél rosszul, nem valószinü hogy attól van.

2008. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
vagyis lehet, ha vmi cannabis volt benne! akkor minden további nélkül!
2008. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom(aki amúgy dohányzik) pont ilyen "élményekről" számolt be... Valamiért nem bírta, és abban tutira nem volt fű :). Ez valamikor nyár előtt történt, tegnap beszéltem vele, szóval még él! :D
2008. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez normális!Hát rossz élmény volt az tuti!
2008. okt. 28. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem normalis. Nekem is van itthon vizipipam, egyszer lettunk rosszul a baratommal (mindketten osszeestunk, fajt a fejunk). Az oka az volt, hogy miutan leegett a szen, egy masikat raktunk ra, se a dohanyt, se a vizet nem csereltuk ki, es a szelloztetes is rossz volt.

En pl, ha nem jutok friss levegohoz, akkor a cigifusttol is rosszul leszek, faj a fejem, ugyhogy legkozelebb szelloztess sokat. Fontos. :)

2008. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi
2008. okt. 30. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!