Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már nektek vicces/ciki...

Volt már nektek vicces/ciki történeteitek? Ha igen, írnátok?

Figyelt kérdés

Nekem:

Január körül sétáltam a járdán, és hát tudni lehetett, hogy hideg volt, és jeges/fagyos minden.Már majdnem hazaértem, mikor egy forgalmas útcán mentem át.Sok ember volt..Sétáltam, mikor nagyon csúszóssá vált a járda..Szép lassan totyogtam,mikor egyszer csak hopp! Hatalmasat estem a járdán, a mindjárt kijövő ciki vigyortól vöröslő arcommal.Próbáltam felálni, de csak a második próbálkozásomra sikerült.Gyorsan elmentem abból az útca-részletből, hogy senki se lássa ezt a szerencsétlent, aki hatalmasat esett a járdán..Bár néhányan vigyorogtak rajtam, de hát na, megesik az emberrel, hogy elcsúszik..Hazáig félig vigyorogva mentem, haza..Azóta is jót nevetek magamon



2018. márc. 4. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, számtalan van, de most csak egyet említek, ami nem olyan durva :D

14 évesen én meg az egyik barátnőm kiálltunk a falu karácsonyi vásárán árulni. Sok ismerős megfordult arra, köztük az egyik tanárunk. Akkoriban (és gyanítom, még most is) az a tanár volt a suli réme. Mindenki utállta. Akkor mégis odajött hozzánk, és végül vett is tőlünk valamit. Én meg gondoltam, ilyen is csak egyszer van az ember életébe, jó lenne sunyiba lefényképezni, hogy majd azzal menőzhessünk a többieknek. Úgy tettem, mintha pötyögtem volna a telefonomon, majd fényképeztem. Persze, vakuval.....

2018. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!