Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írtok nekem vicces/ciki...

Írtok nekem vicces/ciki iskolához kapcsolódó sztorikat, amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok ilyen kérdés van már,de szinte az összeset olvastam és szeretnék röhögni kicsit:D Leírok pár sajátot:

Hatodikos osztálykiránduláson történ az összes

1.Olyan szállásunk volt,ahol öten voltunk egy szobában,éjjel minden ajtó nyitva volt,hát úgy döntöttünk h kimegyünk sétálni.A szállás udvarára mentünk egyik osztálytársam meglátott valamit ami mozgott a bokorban,elkezdett sikítani,aztán rájöttünk,hogy at egy kukászsák amit fújt a szél,másnap pedig megtudtuk,hogy az egész osztály hallott minket.Ez volt az első rossz húzásunk kiránduláson

2.Mivel semmit nem aludtunk egész éjjel(és a tanárunk se),mindenki iszonyat fáradt volt másnap,és miután Rám-szakadékban túráztunk mégjobban ki voltunk készülve.Hazafele úton megálltunk a busszal egy benzinkútnál,elmentünk vc-re,de a női be volt zárva,így az egész osztály a férfi vc-ben várt a fülkékre,amikből jó ha volt 2:DHa elmegyek otthonról,felborul az emésztésem,hát akkor is székrekedésem volt.A tanárunk már nagyon ideges volt,hogy rám kell várni,én meg kiordítottam,hogy:Jólvan b*zmeg,szarok

Szerintem nem kell mondanom,hogy mennyire akadt ki az ofő:D

3.Egyik osztálytársam vett ilyen mágneses golyókat,az egyik elgurult a buszon,miközben a tanárunk éppen a ,,golyós" osztólytársammal boronált engem össze(mi voltunk a 2 legnyagyobb weirdo az osztályból),odaszól a gyereknek:Nem baj hogy csak egy golyód van,úgy is lehet gyereketek:D

Itt meg én akadtam ki rohadtul xD Visszagondolva a vc-s eset égő,és szégyenlem magam,viszont mindegyiken röhögök utólag:D



2017. júl. 12. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira a sulihoz kapcsolódik, de a gimi alatt történt, szóval leírom. Tizenhat lehettem és nyáron néhány haverral kempingeztünk. Ezt úgy kell elképzelni, hogy az egyik srác családjának kis falusi házának kertjében sátraztunk. Két sátorban voltunk, egyikben három lány, a másikban négy fiú. Egyik este a fiúk sátrában voltunk, pizzáztunk és beszélgettünk. Tipikus kertben sátrazós este. Az egyik srác bement a házba, hogy hozzon innivalót. Ezzel nincs is semmi baj, viszont több, mint húsz percig nem jött vissza. Jó, akkor egy másik srác és a barátnője utána mentek, hogy megnézzik mi tart ilyen sokáig. De ők se jöttek vissza, aztán a másik két srác is utánuk ment. Tudni kell, hogy én az ilyen helyzetekben teljesen elvesztem a realitáshoz való kapcsolatomat, és már olyanok pörögtek a fejemben, hogy valami sorozatgyilkos kinyírta őket, és most csak ránk vár. Mikor a két srác sem jött vissza, a barátnőmmel, aki meg velem maradt utánuk indultunk. Emlékszem, úgy szorítottam a kezét, mintha az életem múlna rajta. Őszintén szólva, akkor úgy is éreztem. Teljesen sötét volt az udvaron is és a házban is. Mikor beléptünk, hirtelen előugrottak a többiek és azt kiabálták "Meglepetés!". Mint kiderült, nekem rendeztek meglepi bulit a szülinapomra, ami csak két héttel később volt, de csak akkor voltunk együtt úgy heten. Mar előre megszervezték az egészet, mert tudták, hogy halálra fognak rémíteni. A ciki része az, hogy olyat sikítottam, mint még életemben soha és majdnem összepisiltem magam. De igazából a rémisztgetést leszámítva tök aranyos volt tőlük és ez volt a legjobb szülinapom, mégha nem is konkrétan a szülinapomon volt.
2017. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi😂Jöhetnek még
2017. júl. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!