Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van aki igy van ezzel? Vagy...

Van aki igy van ezzel? Vagy hogy tudnek felszabadultabb lenni?

Figyelt kérdés
Igazabol semmi koze a parkapcsolathoz, csak itt valaszol a legtobb fiatal. Azoval nagyon szeretek bulikba jarni, meg a feelingjet, alapozas stb. DE nem tudok es nem is szeretek tancolni. Visszahizodo vagyok ezert en nem merek. Es a tobbieknek igy jon en meg hortelen nem tudok mit csinalni, pedig itthon egyedul siman megy. Valami tanacs? Igyak tobbet vagy hogy lehetnek felszabadultabb?

2018. márc. 29. 03:01
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Az önbizalom belülről jön, azt külső varázslatokkal nem lehet megszerezni.


Ha még is, az csak megjátszás és hiteltelen lenne :)


A legegyszerűbb módszer: a tükör elé állsz, egy kicsit nézed az arcod, és erre gondolsz, majd kimondod hangosan.


Minden változik, minden átalakul, semmi sem stabil....

Én most egy visszahúzódó ember vagyok, aki jelenleg nem szeret táncolni, de szeret bulikba járni. Én egy klassz ember vagyok......


És ennyi :)

2018. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Szerintem minden mind1 alapon tancolj, ha benan tancolsz akkor sincs semmi baj, majd max nem mesz 1-2 alkalommal utana es senki nem fog emlekezni rad...
2018. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet iszol, nyilván felszabadultabb leszel, de mi értelme van, ha az este felejtéssel, vagy hányással végződik?

Nem feltétlen kell egy buliba táncolni. Nincs rá szabály. Ha úgy van kedved csináld, ha nem érzed tőle jól magad, akkor ne csináld.

2018. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kezdj el járni vmi tanfolyamra (hiphop, funky, jazztánc vagy ilyesmi), ott kialakul majd a mozgáskultúrád, megnő az önbizalmad, és jelentősebb mennyiségű pia nélkül is megy majd az önfeledt tánc. De ehhez azért kell pár hónap.
2018. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Lófa52t! Nem kell ide se pia, se tánciskola. Azt kell csak észrevenni, hogy mindenki ÖNMAGÁVAL van elfoglalva, és senki sem azt nézi, hogy te hogyan táncolsz.
2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság,hogy senki nem foglalkozik se veled, se a táncoddal. Ha én táncolni megyek, egy zsúfolt, sötét diszkóba, max. a táncpartne(ek)re figyelek. Nem érdekel,ki hogy táncol. Barátokkal szoktam menni, és néha úgy táncolunk,hogy szakadunk egymáson a nevetéstől, de az elmúlt kb.10 évben egy lélek sem nevetett ki, vagy szólt meg miatta,vagy bármi egyéb.
2018. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nagyon ismerem az érzést amit érzel.. Amikor még nem volt önbizalmam és visszahúzódó voltam minden és mindenki felé akkor én se nagyon mertem felszabadulni mikor táncoltam. Azt gondoltam, hogy bénán táncolok. Na és pont emiatt táncoltam bénán. Amióta szereztem önbizalmat azóta pedig rájöttem, hogy nem is táncolok rosszul. Nem foglalkozok mások véleményével, hogy most mit gondolnak a táncomról (a legtöbb ember nem is azzal van elfoglalva hogy most ki az aki jól táncol és ki az aki nem), egyszerűen csak elkapom a ritmust és jól érzem magam közben. Azóta imádok táncolni a bulikban. És fontos, hogy pia nélkül is tudj felszabadulni. Mert úgy is lehet.

Szóval az önbizalmadat kéne építgetni először és merned kell felvállalni magad. Mert ahogy írtad otthon jól megy a tánc. Remélem valamennyit segíthettem.:)

2018. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!