Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Filmes bárok? (Lentebb kifejte...

Filmes bárok? (Lentebb kifejtem, szerintem mások is keresnek ilyet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e, és ha tudtok akkor mondjatok is.

Ajánljatok nekem légyszíves olyan bárokat Budapesten (főképpen a belső részen, tehát a Deák tér lenne a központi elem, és onnan mondjuk egy Kálvin térig terjedő sugarú körben), amiknek megvan pár bizonyos filmes tulajdonsága.

Ez a fontos tulajdonság pedig a következő:


Nem hangos a zene, tehát nem club, a normál hangerővel való beszédet lehessen érteni.

A másik dolog pedig, hogy le lehessen ülni a pultnál és a pultos nem felszolgáló is. Vagy legalábbis nem egyedül.


Tehát olyan helyet keresnék, ahol ha az ember törzsvendéggé válik, akkor nyugodtan, érthetően cseveghet a pultossal (mégha csak smalltalk is, tehát nem kell a "bárpultos nem pszichológus" megjegyzés!).


Viszont nem szeretem a kis rocker kocsmákat. Inkább az angolos/koreai "pub" amit keresnék. Legyen egy "kifinomult" hangulata a helynek.

Azonban ha ilyen nincs, akkor persze fogadok olyat is ami stílusában akármilyen. :)

Nekem az a legfőbb lényeg, hogy (persze attól függően, hogy a pultos hogy áll a dologhoz, hiszen nem mindenki akar a vendégekkel beszélgetni, nem azért vannak ott) maga a hely alkalmas legyen arra, hogy a pultossal lehessen beszélgetni, mint a filmekben. :)



2018. ápr. 21. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
De most b.ki! Filmet akarsz ott forgatni, vagy csak ez a fétised, hogy ezt átéld? Mert nem mindegy és nem troll a kérdés! Mert filmforgatáshoz engedély kell, ha meg át akarod élni, akkor sem biztos, hogy pont olyan lesz.
2019. júl. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem filmet forgatni.


Csak "átélni". Bár ez sem jó szó. Mert tudjuk, hogy a film az film.


De attól még nem hiszem, hogy ne lenne a valóságban pár olyan bár Budapesten is, ahol csak halkan finoman szól valami jazz, vagy ahhoz hasonló zene, az általános vendégkör csendes kulturált, és a pultnál van lehetőség ülni, mindezt nem túl pörgősen.

2019. júl. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!