Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ördögpatronnak💣 mik a...

Az ördögpatronnak💣 mik a veszélyei? Legális? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Veszélyek alatt gondolok arra hogy ,mivan ha ember bőrén/markában "robban" fel?

Ha lennék akkora bika,hogy öngyújtóval égetném mi lenne? (Ez pl csak elméleti kérdés 😃)


Mennyire legális így év közben? Ha jóltudom pirotechnikai termék ami elvileg csak szilveszter előtt kellene árusítani ,viszont nálunk ajándékboltban most is kapni.



2018. máj. 19. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész nem más mint kavics, ami be van vonva egy anyaggal ami mechanikai hatásra reakcióba lép. Azért kell eldobni, mert a földet éréskor a kövek egymáshoz súrlódnak, és ekkor jön létre a reakció. Emiatt a hevítése vagy láng alá tartása valószínűleg semmilyen hatással nem jár. Az ereje pedig elhanyagolható, valószínűleg még csak nyomot sem hagy a bőrön ha egyáltalán sikerülne elmorzsolva aktiválni.
2018. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor az hülyeség ,hogy puskapor van benne?

2018. máj. 19. 14:06
 3/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:

Nekem egyik szilveszterkor a fejemen durrogtatták szét a haverjaim(kopasz vagyok),semmi bajom nem lett... :D Egyébként teljesen legális,mivel I. kategóriájú,tehát alig van benne "hatóanyag".Árusítani és használni is lehet az év bármely napján.(a II. kategóriájút is)

[link]

2018. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a homlokomon basztam szét mindig,mert annyi eszem vot
dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!