Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha képeket szerkesztek hova...

Ha képeket szerkesztek hova érdemes feltöltenem őket?

Figyelt kérdés
Kezdő képszerkesztő vagyok, ez a hobbim. Szeretném, hogy mások is lássák a képeimet, de nem tudom hová lenne célszerű elsőként feltennem őket. Gondoltam arra, hogy nyitok valami weboldalt vagy felteszem valamelyik képmegosztóra (pl Pinterest) de nem tudom mi lenne célszerű.
2018. máj. 21. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te milyeneket szerkeszesz, de én például úgy kezdtem el publikálni azokat amiket csinálok, hogy direkt filmeseket, és van egy Star Wars-os rajongói képszerkesztős oldalam ahol rengeteg visszajelzést is kapok meg hát része lettem egy jó közösségnek, és egy másikat meg pont most tervezek elindítani, egy vegyes filmes oldalt. Szóval ha tematikus képeket csinálsz akkor szerintem az instagram tök jó, bár igazából akkor is, ha nem. A másik pedig amiben bizonytalan vagyok, hogy oda szerkesztvényeket (XD) fel lehet-e tenni meg hát hogy te milyeneket csinálsz, az a DevianArt, az direkt ilyen művészoldal ahova mindeki feltöltögeti amiket csinál, és digitális rajzok vannak fent szóval szerintem a szerkesztett képeknek is lenne ott helye :) De akár weboldalt is nyithatsz, az is jó, bár szerintem azzal kisebb az esélyed arra, hogy visszajelzéseket kapj, de ha nem ez a célod hanem csak az, hogy te lásd a fejlődésedet, meg azért mások is meg tudják nézni a képeket akkor teljesen jó :) És hát hajrá :)
2018. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!