Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem olyan történe...

Mesélnétek nekem olyan történeteket, amik hülyéskedésről szólnak az iskolában? Az enyém:

Figyelt kérdés
Egyik nap volt egy sportnap amit 3-4 óra után xy-on nevű haverommal meguntunk...gyorsan elsunnyogtunk és 5 km-t gyalogoltunk haza, de megérte!A másik haverom 7-kor felhívott hogy:Lerobbant a busz ami őket hazavitte volna, így ők 4-től 9-ig ott voltak.Amikor elmeséltem xy-nak, szakadtunk.

2018. máj. 30. 16:52
 1/4 anonim válasza:

Ez inkabb kinos de egy kicsit vicces is: a biosz tanar az egyik osztalyaval regebben a vercsoportokrol tanultak.Es egy gyerek elmondta az o es szulei vercsoportjat. A biosz tanar elkezdett szamitgatni h ilyen vercsoport plusz olyan vercsoport egyenlo ez meg ez. Es kiderult h a gyerek vercsoportja sehogyansem akart kijonni a szulok vercsoportjabol. Biosz tanar megkerdezte a gyerektol biztos jol mondtad a vercsoportokat? O meg azt mondta h 100% h jol mondta.

A lenyeg h a gyerek valoszinuleg nem az igazi szulojevel el es errol nem tud :O

2018. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó!xd
2018. máj. 30. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Van még:Benn ülünk az osztályban, a tanár késik,xy degesíti yx-et.yx már nagyon ideges, feláll és elkezd ordítani elég szép dolgokat, eközben az osztfő és az igazgató is bent volt az osztályban...
2018. máj. 30. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Osztálytársam egyszer nem csinált német házit és kérdezték tőle mért nem erre ő;én nem is voltam szombaton iskolába!

Senki se volt XD😂😂meg van egy hülyeség füzetünk benne a hülyeségeinkkel egyszer elkérem és leirom ide a hülyeségeket mert még van rengeteg

2018. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!