Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok cikis történeteket,...

Írnátok cikis történeteket, amik veletek vagy mással történtek meg?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

Ez a suliban történt nemrég. Zeneórán a hangszerekről tanultunk, és a tv-n (össze volt kapcsolva alptoppal) megnéztük őket. A tanár szóba ejtette a vibrafont, ami az egyik barátomnak megtetszett, és alig várta, hogy lássuk, hogy néz ki. Egész órán kérdezte, hogy mikor nézzük már meg. Egyszer csak megbotlott a nyelve, és azt mondja:

-Tanárúr, mikor nézzük már meg a vibrátort? xD

Szegény srác meg tanár feje égett, mi meg dőltünk a nevetéstől :D



2017. júl. 26. 12:40
 1/3 anonim válasza:
2017. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai sztorim van nekem is, bár rég volt, de ugyanolyan ciki ma is :)

Volt egy osztálytársam, aki rendszeresen elkésett. Egyszerűen az az elalvós típus volt. Egy nap szintén nem volt ott csengetéskor. Bejött a tanár, elkezdődött az óra valamilyen önálló munkával, és a tanár épp a terem hátuljában lehajolva segített valakinek, mikor berobbant a késős gyerek. Mikor nem látott tanárt, kirobbant belőle:

"Én itt rohanok, mint a félőrült, ez a büdös qrva meg még nincs itt, baxxa meg?!"


Erre a tanár kiegyenesedett hátul: - De, képzeld, én már itt vagyok!


Mindenkibe beleszorult a szó, levegőt se mertünk venni.


A gyerek akkorát égett, mint a Reichstag, és persze szaktanári meg osztályfőnöki lett belőle.

2017. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 ez kemény :D
2017. júl. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!