Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nálatok is így megy a fesztivá...

Nálatok is így megy a fesztiválozás, hogy nem mentek el a voltra vagy mittom én, mert drága? És akkor hogy bírjátok kifizetni a netet, áramot? Az is drága, de akkor a fesztiválra miért nem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből inkább koktélozgatok valamelyik tengerparton. Nem mintha bármi közöd lenne hozzá.
2018. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést. De ha azt nézed egy heti fesztiválbérlet drágább, mint egy havi rezsi.
2018. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon logikus. Ja nem. Figyi, megveszed a bérletet, alszol valahol (még kempingben is fizetni kell, hacsak nem autódban alszol útszélén stb.), iszol is, eszel is, ha nem konkrétan ott laksz a helyszínen utazol is... Összeadva az én fizumból kijön épp a wifi meg az áram, úgyhogy nem nélkülözhetek ennyi pénzt, hogy lássak pár érdekes fellépőt, akiket youtube hdn közelebbről élvezhetek, hogy tömegnyomorkodjak és eljátsszam, hogy hú de jól érzem magam folyamatosan. Meg lefényképezkedjek facebookra.

Nem mindenkinek ez a szórakozás a megfelelő, el tudod képzelni?

2018. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha. De attól még fesztivál/koncert nagyon élvezetes hogyha ott vagy :)
2018. jún. 19. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

én végig kint leszek a volton:DD

nekem megéri

2018. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És miért?
2018. jún. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!