Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amikor nagyon fáradtak vagytok...

Amikor nagyon fáradtak vagytok, hogy küzditek le?

Figyelt kérdés
Nemsokára ma megyek 2 napos bulira barátokkal, és nagyon álmos vagyok alig tudom a szemem nyitva tartani, nem nagyon tudtam aludni este. Nektek van valami praktikatok, a nagy fáradságra?
2018. jún. 22. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pihenés. Minden más baromság.
2018. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem segít semmi. Legalábbis olyan, ami legális. Koffein és cukor talán eleinte hat valamennyit, de ezt is egyén válogatja, de ha kimerülsz, maximom magas vérnyomással alszol be. Ha meg eleve fáradt vagy és ráiszol, még jobban elpilleszt.


Talán, ha nagyon mozgalmas a buli és nem iszol sokat, akkor átesel az álmosságon és csak hazafelé ájulsz el a busz/voat/autó ülésében, de ez elég valószínűtlen. A fáradtság az fáradtság. Ha nem bírod, mondd le vagy ne maradj végig.

2018. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!