Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csipkerózsika hercegnő igazábó...

Csipkerózsika hercegnő igazából csúf és borzalmas hangú?

Figyelt kérdés

Már jó néhány éve motoszkál bennem a kérdés, hogy a drága hercegnőnek alig, hogy megszületett, a tündérkeresztanyák máris konkrétan olyan varázslatot használtak, vagyis ajándékoztak neki ami jó meg minden, csak ezzel szerintem kb teljesen átformálták a gyereket előre.


Flora a szépséget adta ajándékul, bár igaz, hogy már akkor azt mondták rá, hogy szép, szóval csúf talán mégsem lett volna. Fauna, a zöld ruhás tündér pedig a zene örömét ajándékozta, magyarán előre megvolt neki, hogy gyönyörűen tud énekelni. Kedvessége olyan amilyen, a szokásos hercegnő.


A lényeg, hogy ezektől csak szerintem olyan műanyag? A többi hercegnő és akik nem hercegnők, még ők is szépek, kedvesek, jó hangúak és karcsú darázsderekúak, de legalább "természetesen", nem varázslat miatt.


Nem ez a legnagyobb problémám, még mielőtt valaki elkezdene bunkózni!


Mindössze a véleményetekre vagyok kíváncsi.


Nekem anno kislánykoromban tetszett, vagyis elvoltam néha a filmmel, de aztán később konkrétan úgy ahogy van, nem tetszett. Mármint de, csak éppen idegesítőnek találtam a hercegnő ezen részét, ahogy a nulla reakcióját is mindenre és azt a 18 percet amit a történetben töltött, nagyrészt alvással.


Egyébként ti ismeritek az igazi Csipkerózsika történetet, a véres változatot? Kicsit furcsa volt olvasni mi volt igazából a történetben. Közel a felnőtté váláshoz már valamivel érdekesebbnek találtam.



2018. jún. 23. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A zene örömét adta neki, nem pedig tökéletes hangot....én is szeretem és örömöt okoz a zene, de a hangom olyan, mint egy repedt fazék😄

Igazából maga a mese nem tetszik, akkor inkább már Demóna/bár ez a másik oldalról szól/a lányommal néztük a mesét pár hete, hát mióta láttam értelme is van a dühének, viszont a lányom még nem látta a Demónát így kicsit olyan, mintha azt tanítaná a gyerekeknek hogy ha nem hívnak meg valahová akkor örök harag és átkozódjunk stb...

2018. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!