Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget Fesztivál egyedül?

Sziget Fesztivál egyedül?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy a barátaim az utolsó pillanatban visszamondták hogy jönnek...viszont a berletem már megvan és ennek ellenére eszem ágában sincs nem elmenni mivel a kedvenceim is fellépnek. Azonban felek egy kicsit egyedül menni, közeli barátok nélkül. Szerintetek könnyen lehet ismerkedni? Vagy ne feljek?

2018. jún. 26. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim alapján, mivel nagyon jó a hangulat és egy csomó mindenki barátságos, simán elleszel, sőt találhatsz is társaságot az estére.
2018. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ki kell lépned a komfortzónádból egy kicsit, de elég király megismerni új embereket. Én a helyedben tuti nem hagynám ki. Erre a fesztiválra ráadásul elég szabad és nyitott emberek járnak, kicsitt hippy feeling szval ne hagyd ki én azt mondom. Majd írj, hogy h ment!
2018. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én személyszerint biztosan nem mennék el egyedül egy fesztiválra, mondják, hogy biztos találsz társaságot stb. De komolyan nem hinném hogy egy vadidegen társaság annyira örülne annak, hogy csak úgy odacsapódsz. Mindenképp keress valaki biztos pontot akivel mehetsz.
2018. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bettivagyok97 válasza:
Szia! Az én barátaim is visszamondtak az utolsó pillanatban, így ha nem találtál még senkit szivesen becsatlakoznék hozzád. :)
2018. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!☺️ Augusztus 8-án én is egyedül fogok lenni, szóval ha keresel még valakit, akkor felvehetnénk a kapcsolatot☺️
2018. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem most pénteken mondta le, akivel mentem volna. Szívesen csatlakozom én is.

20L

2018. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cookiemonster12 válasza:
Szia!Nekem is lemondta az ismerősöm szóval 10.-én egyedül megyek.Ha valaki még nem talált senkit az írjon:3 15 és fiú💁🏻‍♂️
2018. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!