Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem enged bejelentkezni...

Miért nem enged bejelentkezni az instagram?

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem enged bejelentkezni az instagram. Azt írja ki: Probléma merül fel a kéréseddel kapcsolatban.

Régen is volt ilyen de akkor csak az appon ketesztül nem bírtam bejelentkezni,de googleon keresztül bebírtam (google kereséshez beírtam hogy instagram és neten át néztem,úgy működött) de most úgy sem működik. Azóta 2-szer frissítettem. Azt hittem frissítés után jó lesz de nem lett az.Máshol azt írják várjak de már 2 hetet vártam. 3 profilom van de egyikkel sem bírok bejelentkezni. Már nagyon ideges vagypk ettől az egésztől. Hogyan tudnám megoldani a problémát? (Már próbáltam újratelepíteni az instagramot és úgy sem működött)



2018. júl. 6. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

meg tudod próbálni esetleg másik gépen?

próbálhatsz még esetleg új jelszót is kérni.

2018. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már próbáltammás gépéről, teledonjáról.

Próbáltam e-mailt kérni és azon át belépni. Úgy sem sikerült. Kértem új jelszóf is de úgy sem. Pedig nem töröltek a fiókom mert egyik ismerősöm gépéről (nem bírtam bejelentkezni de az ő fiókjából kerestem) és úgy kiadta szóval nem törölték a fiókomat de még mindig nem bírok bejelentkezni sajnos.

Már eléggé ideges lettem ettől az egésztől hogy nem bírok bejelenetkezni!😡

De azért köszi a tippet amit írtál!

2018. júl. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!