Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyore veszélyes egy koncert...

Mennyore veszélyes egy koncerten a küzdőtéren?

Figyelt kérdés
Twenty one pilots ra megyek bécsbe apukammal és baratnommel (14 vagyok) és apum nem akarja hogy kuzdo teren legyunk mert hogy veszéles

#koncert #küzdőtér #twentsy one pilots
2018. júl. 13. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy küzdőtérnek hívják, nem kell tőle félni. Ezt a zenekart nem ismerem, de nem hiszem, hogy valami zúzós metálbanda lenne, szóval jó eséllyel a pogózás mértéke viszonylag alacsony lesz. Ha a környéketeken kezdenek el lökdösődni, akkor arrébb lehet állni, de eleve meg lehet úszni ezt úgy, hogy nem a tömeg közepére mentek be, hanem a szélén vagy hátul maradtok. 14 évesen mondjuk ijesztő és kényelmetlen lehet a hatalmas tömegben állni, lehet, hogy látni sem fogtok semmit, ha magas emberek beállnak elétek, úgyhogy nem hülye ötlet az ülőhely egyáltalán.
2018. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még véemények!
2018. júl. 13. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen voltam Tankcsapda-koncerten Salgótarjánban a Sportcsarnokban, és a második sorban álltam. Eléggé pogóztak, lökdösődtek, majdnem mellettük voltam, egyszer engem is majdnem fellöktek. A Twenty One Pilots esetében, bár nem voltam még koncertjükön, nem áll fenn szerintem ez a veszély, mert nem egy zúzósabb rock/metálbandáról van szó. :)
2018. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!