Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem találok egy wattpad...

Emili(szlovákia) kérdése:

Nem találok egy wattpad írást. Kérdésbe nem tom foglalni?

Figyelt kérdés

Ha jól emlekszek a címe"Bűnösök a szerelem miatt".Lehett én vagyok full retardált ,de nem tomm megtalálni a törtenetett.

Aról szólt ammedig olvastam,hogy egy angyalsrác lejött a földre lett egy galambja aminek Cucu asszem a neve és valami démon vagy ilyen sötét lény nememlékszek megerzi ,hogy itt van.Anygyalkölök megismerkedik vele,haverok lesznek,kezd beleszeretni és arrafele hagyhattam abba ,hogy elment a sötétgyerekhez aludni.

Nagyon tetszik de nem mentettem le a könyvtárba és most nem találom.Segítségeteket előre is köszönöm.



2018. júl. 13. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Így valóban lehetetlen küldetés - próbáltam, de van(nak) az olvasó listák /reading list. ezzel egy vonalban egy fogaskerék. ha arra rányomsz van egy olyan opció, hogy aktuális olvasmányok. Arra rákattintasz, és elméletben ott kell lennie, mivel elkezdted z olvasását. Ha megtaláltad, privát elküldöd a linkjét? Én is elolvasnám, mert érdekelne. :)

2018. júl. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget és persze ,hogy elküldöm😙
2018. júl. 14. 19:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak egy könyvet mutatott
2018. júl. 14. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nekem az összes megkezdett "könyvemet" mutatja, akkor is, ha nem könyvjelzőztem be. Még arra tudok gondolni, hogy az írója esetleg törölte a történetet. Sajnos.
2018. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!