Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megengednéd 9éves rokonodnak,...

Megengednéd 9éves rokonodnak, hogy bekapcsolja a gépeded majd játszon rajta szó nélkül és engedély nélkül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ez nagyon erős gamer pc (8gb rammal!). 9évesen amikor én ennyi voltam nem gépezhetem szuper játékokkal mint ő, mert 2010fele két embernek a családban csak ócska 1gb ramos lassú gépünk volt. Mi a véleményetek? Miért engednéd meg?

2018. júl. 19. 11:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Megengedném. Miért ne? Azt, hogy régen mi volt, felejtsd el. Ma már más világ van. Hagy játsszon csak...
2018. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Miért ne engedném?

Azért nem akarod megengedni, mert te nem játszhattál ennyi idősen ilyen gépen? :D Akkor semmit se használjunk, ami nem volt gyerekkorunkban, vagy mi?

2018. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor engedéllyel vagy szó nélkül és engedély nélkül? Olyat sosem engednék meg, hogy szó nélkül és engedély nélkül bármikor bármit csinálhasson. De ha engedélyt kér, felügyelettel van, akkor azt gondolom, nincsen semmi gond ezzel.
2018. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem szól semmit és oda ül. +Nem kérdezte az engedélyt. Voltam a piacon hazaértem és láttam, hogy ott ül. És ezen vmiért mérges lettem... És megsértőttem..
2018. júl. 19. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Illene engedélyt kérni, de biztosan nem sértődnék meg. Nincs semmi titok a gépemen, ami miatt más ne nyúlhatna hozzá. Egy használati eszköz.
2018. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg, mert nem tudja a jelszót és úgysem fog neki sikerülni.


Ha játszani akar, ott az Xbox és a PS, válasszon azok közül.

2018. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 October15 ***** válasza:
44%

I7 8700k

2x16gb corsair dominator 3200mhz

MSI gtx 1070 sea hawk x

Corsair force mp 500


Oda engedem a keresztfiam [6 éves] hova tovább a régi vasamat neki adom.

I5 4670

MSI GTX 770

2x4gb corsair vengenance

kingston v300 120gb + ranodm hdd-k.

2018. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát a gép erősségét ramban mérik, mindig jó ide járni tanulni.

Nekem is voltak olyan játékok, mikkel nem tudtam játszani, ma van 16GB RAMos(!) PC-m, nagyon durva, nagyon erős, piacon alig van párja!

---

Ha egy rokon használni akarja, ott van, miért ne? Azért mert erős? Mai játékok igénylik is. Ha valaki rendszerint használná a gépem mikor afk vagyok, akkor létrehoznék egy külön fiókot, ezáltal nem fér hozza a privát dolgokhoz, illetve a játék mentéseim se teszi tönkre.


Ha nem üti, rúgja a gépet, perifériákat, addig semmi gond :)

Engedélynélkül valóban nem szép dolog másik gépét piszkálgatni, de 9 éves, beszéld meg vele! Ha máskor használni szeretné akkor szóljon, vagy hozz létre egy külön fiókot! Lenne szíved megtiltani tőle? Neked pedig akkor 2010-ben olyan játékod volt, amivel 2000-ben nem jatszottak :D

2018. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 October15 ***** válasza:
Thomas már mindent látott.. XD
2018. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!