Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak aktív normális horror...

Vannak aktív normális horror accountok twitteren?

Figyelt kérdés
Új vagyok a twitteren és még nem tudom igazán hogy lehet aktív oldalakat keresni, próbáltam úgyhogy beírtam pl hogy horror de amit kiadott az vagy valami más volt vagy nem aktív, ugyanez googlebe, beírtam hogy horror twitter account vagy scary twitter accounts, de akkor is ilyen 2015ös és régebbi felhasználókat adott ki. De amúgy még ha tudtok olyan oldalakat is amik humorral, mémekkel vagy ilyesmikkel foglalkozik azokat is szivesen megnézem. Illetve egyéb twitteres tanácsokat is meghallgatok, előre is köszönöm szépen.

2018. júl. 21. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Írd be "cursed images"
2018. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Milyen fajta horrort keresel? Inkább alfaj alapján keress rá, úgy egyszerűbben találsz.

Reignbot, Nightmare expo, Scaretheatre youtube-on csinálnak videókat inkább, de twitteren is ott vannak.

Jobb ARG-k twitteren például: @thesunvanished, @coalturned.

True crime: @thetcfiles, @truecrimesweekly.

Creepypasta: @creepypastacom.

Stb stb.

2018. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és @NM_NickNocturne !! Hogy felejthettem el a legjobbat. :(
2018. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!