Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális ez a reakció horrorfi...

Sofiaa kérdése:

Normális ez a reakció horrorfilmre? :D

Figyelt kérdés
Érdekelne valami mert senki a környezetemben hasonlóan. Az igazi gyomorforgató sokszorosan undorító horror filmekre, sok esetben művész filmek is. Semmi fajta undort, rosszullétet vagy sajnalatot nem érzek, mindenki más viszont kiborul vagy elfordul, volt hogy oklendeztek, viszont én érdeklődve tekintek az ilyen jelenetekre. Ugye ez nem azt jelenti hogy elvagyok borulva vagy hajlamos vagyok az erőszakra?:D Tudja valaki van e ennek valamilyen pszichológiai jelentése?

2017. okt. 27. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok pszihológus de szerintem ez egyáltalán nem baj. Én utálom az ilyen jeleneteket, de ha te a baráti társaságodban nem vagy "erőszakos" nem lehet baj...
2017. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, én röhögni szoktam rajtuk. :D
2017. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvashatsz erről olyanokat hogy nincs szimpátia érzeted, pszichopata vagy, de szerintem ezek teljesen alaptalanok és nincs sok értelmük:D


Teljesen normális hogy nem borulsz ki a boncolós jeleneteken, sokan vannak így, egyszerűen ilyen a személyiséged.

Nem a trancsírozós filmekről beszélek hanem például a Hannibál sorozatról, szerintem a hasonló filmek művésziek és egyszerűen szépek, nem kell rajtuk kiborulni. Hiszen mindenkiben ugyanúgy vér kering, nincs benne semmi undorító.:)

2017. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!