Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik szeretik a régi dolgokat?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt a régi tv műsorokat, filmeket, zenéket, könyveket, tárgyakat, épületeket, meg persze az akkori embereket. (Rájuk nyilván nem érvényes a "dolog" jelző.) Leginkább a 20. század érdekel, valahogy úgy érzem, hogy én oda tartozom, nekem ott van a helyem. Nagyon tetszenek az akkori ruhák, maga a stílus, ahogyan öltözködtek, viselkedtek, beszéltek az emberek. Szerintem akkor sokkal stílusosabb, kifinomultabb volt a divat, mint manapság. Valamiért nagyon vonz ez a világ, ezért sokszor érzem magamat öregnek, persze csak lélekben, mert én már 21. századi gyerek vagyok, sajnos. Pedig mit meg nem adnék azért, ha akkor születhettem volna. Persze, azt is tudom, hogy nagyon sok negatív oldala is van ennek az évszázadnak, világháborúk, rasszizmus, szegénység, nyomor, elnyomás, meg hasonlók, viszont engem ez sem érdekelne, mert annyira magával ragad minden, ami akkor készült, hogy szinte már beteges. :D Vannak még itt ilyen emberek, akik ennyire rajonganak a huszadik századért?

2018. aug. 4. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán túlzás lenne azt állítani, hogy rajongok érte, de engem is érdekelnek ezek a dolgok.

Te konkrétan milyen filmekre, zenékre stb. gondolsz?

2018. aug. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!