Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes blogot nyitni? Hol,...

Érdemes blogot nyitni? Hol, milyen felületen kéne ez megtennem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit fura, sőt talán buta kérdés ez... De valahogy úgy érzem hogy bizonytalan vagyok és mások véleményére lenne szükségem.

Úgy tudom hogy mostanában visszaesett a blog nyitás/vezetés népszerűsége...



2018. aug. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről.

Mondok egy random példát: ha egy felkapott együttesről, diy ötletekről, vagy egy adott hobbiról stb akarsz elkezdeni egyet, akkor az sok emberhez eljuthat, de ha a saját életedről szeretnél ilyen napló szerű dolgot, az senkit nem fog érdekelni, nem hinném hogy az ilyeneket keresik.

De én úgy gondolom, hogy egy adott érdekes témáról még mindig érdemes blogolni.

Hogy milyen felületen, abban sajnos nem tudok segíteni, de sok sikert kívánok ha elkezded :)

2018. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod és a jó kívánságot!:) Én elég sok témáról szeretnék írni, szóval nem csak és kizárólag napló lenne...
2018. aug. 9. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Blog.hu-n, mert egyszerű a kezelőfelülete, szerintem tök jól személyre is lehet szabni, és ha picit is jó, amit írsz/posztolsz, akkor kikerül index2-re, vagy ha nagyon jónak találják, akkor indexre is akár, így sok emberhez eljut, míg bloggeren pl neked kell promotálnod a blogot.
2018. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
blogger.com
2018. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!