Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győrben hol ismerkedhetek meg...

Győrben hol ismerkedhetek meg olyan tinikkel mint amilyen én is vagyok? (Lent kifejtem) Hol vannak ilyen helyek?

Figyelt kérdés

Az "olyan mint én" dolog legnagyobb részben a problémásságot takarja. Cigi, pia, depresszió, lelki betegségek stb. Mivel nincs életem és magányos vagyok mint a franc, jó lenne hozzám hasonlókkal ismerkedni.

Nem kérem a fikázást arról hogy mennyire fos ember vagyok (mert 1. magamtól is tudom, 2. nem ismertek, nem tudjátok miért akarok ezt meg azt)

Előre is köszönöm a válaszokat! c:



2018. szept. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le.

Sajna én dunaújvárosi vagyok.

2018. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem hiszem, hogy feltétlenül azért kellene találkoznod valakivel, mert a problémáid miatt hasonlóak, mint Te.

Továbbá az, hogy kilábalj ebből az állapotból, az 99%-ban rajta múlik. Igen, rajtad. Mert ahogy írtad, Te tudod, miért akarsz ezt meg azt. Akkor azt is te tudod, hogyan segíts magadon, mi lenne neked a jó (most valószínűleg az, ha elhagynád a jelenlegi szokásaidat, amiekt roppant kényelmes volt felvenned védekezésként, és változtatnál)... És, mivel más nem fogja megtenni helyetted, neked kell.


Remek döntés lenne számodra, ha eljárnál például valamilyen edzésre (csak Móváron találtam olyan helyet, ahol esetleg találkozhatnál hasonló fiatalokkal, egy fiatalok segítésére létrehozott szervezetnél). Lehet az voltaképp bármi, a lényeg az, hogy kizökkenj ebből a megszokott állapotodból.

Nekem a Krav Maga-val volt remek tapasztalatom. Mindegy, hogy vékony, sovány, nő vagy férfi, mindenki bátran csatlakozhatott, és csak tőle függött, mire megy vele.

A 120+ KG-os tini épp úgy folytatta, mint a kevés önbizalommal és fizikummal rendelkező idősebb társa. Barátokat szereztek, kimozdultak otthonról, pozitív testi és lelki változásokon mentek át...


De mindegy, mit csinálsz, akár lemehetsz a parkba és ott csatlakozhatsz valakikhez, vagy akár kezdetnek egyedül csinálsz valamit (nem lenen rossz, például néhány hosszabb séta a természetben, pia meg cigi nélkül, és még az idő is bőven alkalmas hozzá).

A lényeg, hogy kimozdulj, és változtass.

2018. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazi gondod az, hogy nem is akarsz változtatni a jelenlegi helyzeteden. Egy ugyanilyen összezuhant emberrel csak mélyebbre húznátok egymást. Keress inkább egy életvidám barátot, aki felhúz a mélypontról. Nekem is anno ez segített egy nehéz időszakomban.
2018. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1-es: Bakker :/ Kár hogy nem győri vagy.


#2-es: Köszönöm szépen a tanácsokat. Tényleg.

De mégis mi az hogy hagyjam el a szokásaimat amiket 'roppant kényelmes volt felvennem védekezésként'? Válaszoló bipoláris vagyok, méghozzá elég nehéz eset, és ha ez magában még nem lenne elég, pánik is társul hozzá. Én nem mondanám hogy ezek roppant kényelmesen felvett szokások, mert NEM TEHETEK arról hogy beteg vagyok, képzeld én PRÓBÁLKOZOM, hogy végre élhessem az életem, és csak feltettem egy kérdést, hátha ti tudjátok hol kéne elkezdenem az ismerősszerzést akikkel néha-néha kimozdulhatnák, de ti egyből a legrosszabbat veszitek le. Mondtam hogy nem ismertek, és mégis jár a szátok. Köszöntem szépen, pontosan így kell 10x-sen a földre küldeni egy bipoláris embert, szép volt! :)


#3-as: Neked is köszönöm a tanácsot.

De nem mindenki összezuhant az ilyen társaságokban, én azt egy szóval sem említettem hogy összezuhant emberekkel akarom tengetni az időmet, meg hogy nem akarok változtatni a helyzetemen. Fogjátok fel, hogy egyenlőre NEM TUDOK változtatni.

2018. szept. 25. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Tudod mi jön le abból, ahogy és amit válaszoltál?


Egy: Hogy egy bunkó paraszt vagy, egy p:ocs

Kettő: Rettentően ostoba vagy. Szónem volt itt másról, mint a piáról meg a cigiről. Ugyanis kisöreg, ezt a kettőt írtad le, mint szokás. Csak tel ehetsz olyan ostoba, hogy azt hiszed, másról is szó van, mikor honnan a francból tudnánk, mi mindent csinálsz.

Három: "de ti egyből a legrosszabbat veszitek le"

Csak egy nyavalygó p:ocs vagy, aki játssza az áldozatot. Semmi olyan nem volt a válaszomban (sőt), ami miatt így kellett volna reagálnod, mégis megtetted. Te küldöd padlóra saját magadat, és a válaszaid alapján marhára nem véletlenül és ok nélkül (és nem, nem a "jaj bipoláris vagyok, nagyon beteg" okoskodás gondolok).


Egy dolgot bántam meg ma: Hogy próbáltam segíteni egy olyan alja kis patkánynak, mint Te! Nagy bajod van neked, de nem a beképzeld depresszió meg a bipolaritás az, hanem hogy egy mocskos kis féreg vagy. Isten óvjon mindenkit attól, hogy veled barátkozzon. Nem érdemled meg.

2018. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Punci vagy
2018. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cute_Psychopath válasza:
Hány éves vagy?
2018. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!