Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg kpop...

Hogyan tanuljak meg kpop cover táncokat?

Figyelt kérdés
Pl most meg szeretném tanulni a Not today koreográfiáját, de sehol sem találok teljes oktató videót.

2018. szept. 28. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Keresel tükrözött, lassított videót, olyan sok van, és megtanulod. Így az igazi mert így az ő mozdulataikat veszed le, és nem másét.
2018. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vagyis elég, ha keresek egy olyan videót, ahol ők táncolnak, és lelassítom? Tükrözöttet meg hogy találhatok?
2018. szept. 29. 06:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a cím után hogy mirrored. Sok ilyen videó van, mivel mindenki így tanulja meg a koreokat. Azt te tudod megmondani hogy elég-e, én nem tudom hogy tanulsz videóról, vannak tutorialok is, de videóról ajánlottab amiatt, amit az előbb leírtam.
2018. szept. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy pont a not todayről van-e tutorial, szóval nem mindegyikről szoktak felrakni.
2018. szept. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha eddig nem tanultál táncolni, akkor lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha könnyebbekkel kezdesz. Néhány jó szám refrénjét megtanulod eltáncolni, vagy teljes egészében egyszerűeket. Ahogy az előttem szólók is mondták, a legjobb ha tükrözöttet keresel és belassítod. Esetleg tőlük https://www.youtube.com/user/RPMDanceCrew/videos nézel tutorial videót, ők jókat csinálnak.


Hagyok itt pár dalt, aminek könnyebb a tánca:

BTS: I like it, Blanked Kick, Baepsae, We Are Bulletproof pt.2 (a szólókon kívül), IDOL is megtanulható (mármint a refr.)...


B.A.P: Feel So Good, That's My Jam, Warrior

Pentagon: Shine

Block B: Shall We Dance,

Winner: Really Really,

Ikon: Rhytm Ta, B-Day, Love Scenario

Exid: Pink Hot, Up&Down

Girls Day: Something

Momoland: Boom Boom, Baam,

Twice: TT, Cheer Up

Red Velvet: Red Flavor

VIXX: Error

Bigbang: Fantastic Baby, Tonight

Super Junior: Devil, Sorry Sorry, Mamacita,

2018. szept. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a segítséget^^ Igazából már két éve táncolok, és ez alatt úgy nagyjából megtanultam alapszinten táncolni, de most már nem járhatok. Ha tanulok cover táncokat, fejlődhetek tovább?
2018. szept. 30. 07:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Biztosan. :) Főleg, ha eddig más stílusban tanultál. Keresd a kihívásokat! :) (pl. NCT, Taemin - Move)
2018. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2018. szept. 30. 22:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem bele az airplane pt2 koreó tanulásába, elég ha csak nagyon figyelmesen megfigyeled a mozdulataikat, máris könnyebben megy

Ez előtt igaz nem Kpop zenére tanultam koreót de azt is pár perc alatt megtanultam szóval azt fedeztem fel hogy nekem az ilyesmik könnyen mennek,ha már nincs jó hangom(szerintem) akkor már egy kis tánc tudásom legyen:D

DNA koreójukat is megfigyeltem és pár lépést rögtön tudtam,igaz a teljes koreót nem tudom mert azt gyakorolni kell,de ha akarod szinte bisztos hogy megtanulod,szerintem olyan ember nincs aki ne tudna táncolni,csak meg kell azt tanulni^^

Sok táncukra van oktató videó de ha épp erre nincs akkor nézz tükrös/táncolós videót, a fiúk bőven raknak fel ilyet

Sok sikert!😗

2018. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Vagy a Fake love koreója se nehéz:)

A dalszöveg tanulással úgy vagyok hogy:

-sok számukat tudom kívülről mert mikor bedugom a fülest szinte mindig a BTS számjainak a hatása alá esek:D

-a rappeket megtanulni sajnos nem megy mert túl gyorsan csinálják, ha még magyar lenne az más lenne😂

-max elhadarok valamit kb de sosem úgy jön ki ahogy igazából 😂

-amikor tanulom a koreót rengeteget lehet rajtam röhögni, néha énse bírom abbahagyni

Szóval igen,csak akarat kérdése minden:')

2018. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!