Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg kpop...

Hogyan tanuljak meg kpop cover táncokat?

Figyelt kérdés
Pl most meg szeretném tanulni a Not today koreográfiáját, de sehol sem találok teljes oktató videót.

2018. szept. 28. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat^^

Utolsó: én is úgy vagyok, hogy ha BTS-t hallgatok, úgy érzem, egy másik világba kerülök, és egyszerűen elvarázsol^^

2018. okt. 1. 21:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Ugye ugye:)
2018. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még lenne egy érdekes kérdésem: a tánc tanulásánál azt kell megtanulni, aki épp elől áll?
2018. okt. 7. 12:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Legtöbbször igen,de van olyan tánc amit egyszerre csinálnak, de megkeresheted úgy hogy más adja elő alaposabban, rengeteg videó van fent ahol BTS koreókat tanítanak lépésről lépésre
2018. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a Not today-jel nem találtam ilyen videót, csak amikor a refrént tanítják.
2018. okt. 7. 14:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Én most az Idol koreóját tanulom :D az nem nehéz, csak az az ugrás benne :D De én azt kihagyom. A többi része viszonylag egyszerű.
2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt én is meg szeretném tanulni^^ Meg úgy az összeset xd
2018. okt. 7. 21:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Az idol nem nehéz, viszont kell egy kis shuffle tudás hozzá,de csak egy pici pont úgy mint az I need U koreójához
2018. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!