Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wish-en regisztráltam írta...

Wish-en regisztráltam írta kapok ajándékot mire vissza kattintottam eltűnt, hogy tudnák vissza lépni rá?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a választ nem tudom, de azt igen az ajándék az kamu. Megkapod, de valójában te veszed meg. Kínából rendelve nincs postaköltség, mivel az állam támogatja az exportot. Mikor ezt az "ajándékot" igényled, akkor mégis van postaköltség, mivel a termék árát itt tüntetik fel. Magyarul nem ajándékot kapsz, hanem rávesznek, hogy vegyél meg pár száz forintért valamit, amit amúgy nem is akartál. Ez egy kis pszichológiai trükk, és nem az egyetlen amit az oldalon bevetnek a vevők megtévesztése érdekében.

Ugyanilyen a manipulált találati lista irreálisan olcsó árral (ami valójában csak egy kiegészítő ára), és majd csak fizetéskor jössz rá hogy a tényleges fizetendő rá több tízszer akkora. Ugyanilyen trükk a felárazós módszer, azaz az 500 forintos terméket úgy adják el 3 ezerért, hogy fölé van írva, hogy 30 ezerről lett leárazva. Ugyanilyen trükk az árak lenyomása úgy, hogy postaköltségként tüntetik fel, mert egy az ember úgy gondolkodik, hogy 12 dollár + 0 postaköltség az kedvezmény, de a 10 dollár + 2 dollár postaköltség az drágítás, miközben mindkettőért ugyanannyit fizet.

2018. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!