Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A bulizós, partizós techno...

A bulizós, partizós techno bulikba járó fiatalok körében mit jelent a promoter kifejezés?

Figyelt kérdés
Gyermekem elég gyakran eljár ilyen techno stílusú bulikba, s mikor ott vannak a haverjai már-már gyanúsan sokat emlegetnek egyfajta promotert, akit minden buli előtt fel kell hívniuk. Rosszra gyanakszom, de remélem, hogy csak szülői aggódás tesz ilyen gyanakvóvá. Viszont ha más rossz dolgot jelent, kérlek maradéktalanul írjátok le. Én is voltam fiatal, rengeteg sok hülyeséget csináltam, szerintem a mi korunkbeli Rave partiknál nem voltak durvábbak és nem is lesznek. Viszont tudni szeretném az igazat. Köszönöm!

2018. dec. 10. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Promóterek szoktak jegyeket árulni bulikra. Náluk olcsóbban megveheted előre, mint a helyszínen. Ne aggódj, semmi rosszabb nem jelent :D
2018. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszod! :)
2018. dec. 10. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
*rosszat, elnézést :D
2018. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!