Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mihez kezdenétek egy szuperkép...

Mihez kezdenétek egy szuperképességgel?

Figyelt kérdés
Például láthatatlanná tudnátok válni, vagy telekinézis (tárgyakat mozgatni gondolati úton).

2018. dec. 13. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Segítenék ahol tudok.
2018. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lusta vagyok, úgyhogy jó eséllyel kb. semmit.
2018. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg általában visszaélnék vele.
2018. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pénzszerzés, így nem kéne dolgoznom, és arra fordíthatnám az időm, amit szeretek.
2018. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csajoznék vele :D

És persze ha valami rossz dolog kerülne az utamba megóvnám az elesetteket...


Említettem a csajozást?

2018. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Segíteni az embereken, és magamon! Szereznék pénzt, és nem lenne többé anyagi gondom. Például ha megállíthatnám kedvem szerint az időt, az király lenne. Csak én, vagy azok, akiket kiválasztok éppen, mi mozoghatnánk az időn kívül. A suliban a sok megalázómat én is visszaaláznám, ha konfliktusba kerülök, akkor is jó, meg persze dolgozatírásnál is :P Óra felénél járunk, megállítom az időt, kikeresek minden választ a könyvből, teleírom a lapot, és kész. Ha pénzre van szükségem, bemegyek a bankba, és kihozom. Azért nem érdekelne, mert annyi bőrt lehúznak az emberről, hogy simán kivehetnék onnan.
2019. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti önbíráskodnék az én elveim szerint. Hogy ez jogos e vagy sem, az kiderülne ha megtörténne.
2020. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!