Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozom?

Mit csináljak ha unatkozom?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy elég hülye kérdés de szerintetek mit csináljak ha unatkozom? Kérlek haggyuk a olvass könyvet, meg beszélgess válaszokat. Köszi.

2019. jan. 19. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a könyv olvasás remek hobbi, rengeteg téma van, növeli a fantáziádat és löketet adhat bizonyos hobbikhoz. Vagy azért ne ajánljuk, mert szeretsz olvasni, de nincs mindig hozzá kedved?


Egyébként mi az, ami érdekelne?


Kreatívkodás, barkácsolás, írás, rajzolás/festés, nyelvtanulás, anime,sorozat/film/youtuberek nézése, képregény olvasás, varrás/kötés/horgolás, sütés-főzés, kertészkedés, sportolás, rejtvényfejtés, videójáték pc-n/mobilon/egyéb eszközön, blogvezetés, fotózás?


Ha esetleg van elég erőd, kedved hozzá, akkor kapcsolj be valami jó kis muzsikát és takaríts. Elég rosszul hangzik, tudom, se remekül ki tudja kapcsolni az agyat, remek testedzés, ráadásul felfrissíti az életterünket is. Én szeretek havonta 1 jóóó nagy takarítás csinálni, napokra elosztva.

2019. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
VSF
2019. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!