Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titanic sztori a közeli...

LeonScottKennedy kérdése:

Titanic sztori a közeli jövőbe helyezve, űrhajóval?

Figyelt kérdés
Mondjuk az első Mars körút. Építenek egy hatalmas, az eddigi legnagyobb és legkényelmesebb űrhajót, hogy értelemszerűen minél több ember elférjen benne. Poénból elneveznék Titanic-X-nek. És megtörténne a katasztrófa. Készült már ehhez hasonló regény / film?
2019. jan. 20. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tudok egyet! Beugrott...


A Pandorum!


Szerintem 1:1-ben lefedi az általad leírtakat. Jó kis mozi amúgy érdekes mellékszállal és csavarral.

2019. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wadmalac ***** válasza:

És ott van az új sorozat, az Origin. Az űrhajókatasztrófa összedolgozva kis zombis-horroros thrillerrel. Elég nyögvenyelősen indul, de még jó is lehet.


Végül is, nem baj, ha az alapsztori két szóban sablonosnak tűnik, okosan kidolgozva lehet belőle jó történet.

De az, hogy bexari ka hajó és jót haldoklunk, vagy egy koszos-véres-másnapos Bruce Willis megment mindenkit, az kevés.

2019. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk az Alien (1979). Mondjuk ott "belső" probléma adódott, de ugyanúgy katasztrofális helyzet volt a hajón, és el kellett hagyni, már akinek sikerült. Át lehet persze helyezni az egészet egy luxus utasszállítóra, de csak úgy van értelme, hogy ne egy űrhajós Pokoli Torony legyen belőle, hanem valami egyedi, saját karakterekkel, jellemekkel, dilemmákkal, kérdésekkel, stb.
2019. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"De az, hogy bexari ka hajó és jót haldoklunk"


Hádeháde nem erről szól a Titanic? xD

Vagy az azért volt több, mert valós eseményeken alapult?

Én csak az alapszitut írtam le, eköré mindenki olyan körítést épít, amit akar. Látom megint nem sikerült átlépni egy pár centis akadályt és megakadt az agy.

Óh várjunk most látom hogy a szórakozás fórumba kerültünk... akkor értem.

:'(

2019. jan. 21. 15:30
 15/16 A kérdező kommentje:

#12:

Majd belenézek. Csak épp most szedtem le a Punisher 2. évadot, előbb azt akarom gyorsan ledarálni.

2019. jan. 21. 15:35
 16/16 Seda97 válasza:

Ott van a ki vagy doki sorozat egyik különkiadása, Az elkárhozottak utazása. Ott egy az egyben ez van, Titanic, mint űrhajó, ami "léket kap" ...

A Titanic katasztrófa utolsó túlélője még fel is háborodott rajta, hogy gúnyt űztek a tragédiából, pedig nem. :D

2019. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!