Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény youtubeon egy esküvői temtikájú csatornára?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő igen nagy business minden szolgáltatónak.

Ha profin van megcsinálva, akkor biztosan lesz rá kereslet.

Nem tudom milyen tematika lenne, de pl. én szívesen néznek olyan részeket, ahol mondjuk több ékszer üzletet végigjárnak és árak, stílusok vannak bemutatva. Ugyanez pl helyszínekkel, éttermekkel, virágboltokkal.

Ha jól csinálod, akkor a szolgáltatók fognak keresni, hogy benne lennének egy-egy kisfilmben.

2019. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy ha a saját esküvődről vlogolnál, az nem sokakat érdekelne szerintem.
2019. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem saját esküvő, én is esküvői szolgáltató vagyok kreatív területen. Sok kérdést néztem itt az oldalon és azt látom, hogy nincs nagy tájékozottság a témában és ezt a szolgáltatók sokszor kihasználják - itt azt értem hogy nem feltétlenül van egyensúlyban az ár érték-. Így gondoltam több területről meg lehetne közelíteni a témát, elsőkörben a saját profilból kiindulva, ami filmkészítést takar.
2019. jan. 24. 12:53
 4/7 A kérdező kommentje:
*kihasználják a párokat
2019. jan. 24. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:

ne vedd zokon, de te azt is megkérdezted GYK-n, hogy van-e igény az esküvői szolgáltatására, amivel foglalkozol?


egy ilyen kérdésnek nincs sok gyakorlati haszna. megkérdezed, elmondják az emberek a véleményüket, hogy ok mit gondolnak róla és ettől még ugyanúgy nem fogsz közelebb merülni a valós válaszhoz, hogy van-e igény, csak ahhoz, hogy kommentelők mit gondolnak róla, hogy van-e igény valamire, ami nem is létezik.


ugye érzed, mi a gondom ezzel? esküvői tematikájú csatornából is lehet több felet csinálni több fele stílusban, módon. egyiket-másikat lehet hogy fogják nézni, míg egy harmadikat-negyediket meg nem. mert az egyiknek sikerül úgy megszólítani a közönséget, hogy érdekelje őket, míg a másiknak meg nem.


ha esküvői szolgáltatóként érdekelt is vagy a dologban, akkor hajrá, vagy bele, csináld meg, tedd ki és kiderül, hogy van-e rá igény. ha nincs, akkor kielemezheted, hogy csak nem megfelelően csinálod, változtathatsz és kipróbálhatod, hogy máshogy jobban működik-e.


én azt se gondoltam volna soha, hogy arra van igény hogy emberek azt nézzék, hogy más emberek hogyan játszanak pixeles számítógépes játékokkal - és mégis rengetegen ezzel töltik az idejüket...

2019. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként messze kis hazánkban vannak legalacsonyabban az esküvői szolgáltatások árai (a fizetésekkel arányosítva is), szóval ezzel, hogy szerinted a szolgáltatók lehúzzák a párokat nem fogsz nagyot menni, amellett, hogy tényleg rengeteg a kókler kb. minden szegmensben, de az árérzékeny pároknak nem fogod tudni megmagyarázni, hogy ami olcsó az jellemzően olyan is, akinek meg fontos és van rá, az úgyis körbejárja és végiggondolja magától, hogy miért annyi és ér-e Neki annyit.
2019. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy minden annyit ér, amennyit fizetnek érte. ha valamiért lehet sokat kérni is, akkor hülye, aki nem kér érte sokat. ugyanúgy, ahogy az is hülye, aki annyira keveset kér a munkájáért, amiből már kihozni sem lehet azt, amit csinál. szóval ez a túlárazás dolog erősen szubjektív és egyáltalán nem biztos, hogy etikus, érdemes és hasznos ilyen oldalról betámadni bármilyen iparágat.
2019. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!