Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan fanfiction...

Tudtok olyan fanfiction címeket mondani, amely Thor Loki iránt érzett testvéri szeretetéről szól?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen bármilyen Thorról és Lokiról szóló fanfiction érdekelne, csak szerelem ne legyen benne. Lehet kínzás, gonosz Thor, bármi, ami nem szerelemről szól, hanem inkább a két testvér kapcsolatáról.

Már olvastam egy jót:

Az igazi hatalom

Bár nem befejezett, de nagyon jó volt.



2019. jan. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasol inkább képregényeket róluk? Azonkívül, hogy sok van, minőségibbek és szinte minden oldalról (szerelem fúj, nem) megmutatja a kapcsolatukat. Szívesen adok pár címet és egy oldalt, ahol ingyen olvashatod őket, ha érdekel.
2019. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekel :D

Bár van egy olyan sejtésem, hogy angolul lesz csak, de megpróbálkoznék vele :)

2019. jan. 27. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A teljesség igénye nélkül, nézz szét még nála. :) (Vannak slashek de az ki van írva azt hiszem mindenhol.) Másnak is írtam válaszban: a Merengőn találhatsz még jó írókat.

2019. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Köszönöm a linket, de tőle már mindent olvastam :) Igyekszem blogokat keresni, de eddig messze ő volt a legjobb író :)

Merengőn is az összeset olvastam már :/ Mindegyiket :( alig van olyan, amit én keresek, de még csak ThorxLoki sincs sok :( ilyenkor szar, ha nem tud az ember angolul rendesen :/ :(

2019. febr. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!